Seo Paketleri

Bir web sitenizin olması sizlerin arama motorunda üst sıralarda olmasını sağlamaz. İlk sıralara olmanız için seo paketi değil seo hizmeti almalısınız. Seo hizmeti bakıldığında seo işlemi gibi görünse de asla bir seo çalışması değildir. Bu hizmet 50 – 100 tl gibi ufak ücretler karşılığında binlerce kalitesiz web sitelerinden backlink alınarak sözde sayfanıza değer katacağı söylenmektedir. Asla böyle çalışmalara itibar etmeyiniz.

Seo paketi adı altında satılmaya çalışılan ürün genellikle cep harçlığını çıkarmak için insanları yanlış yöne çeken kişilerdir. Kalitesiz ve çok hızlı backlink alınan web sitesi spam olarak değerlendirilecek ve asla arama motorunda değer kazanmayacaktır.

Seo Danışmanlığı

Seo paketi ile Seo danışmanlığı hizmeti asla birbirine karıştırılmamalıdır. Seo danışmanlığı hizmeti tam olarak google arama motorlarının istediği şartları oluşturur. Sitenizin alt yapısı seo çalışmasına uygun hale getirilir. Her gün sitenizde 2 – 3 saat ortalaması ile seo çalışmaları yapılır. Site içi bağlantılar verilir. Gerekli bölmelere anahtar kelimeler yazılır. Sitenize kaliteli ve otorite puanı yüksek olan sitelerden backlink alınır.

Site açılış hızı ve sayfalara geçiş hızı arttırılır. Seo danışmanlığı hizmetine uygun makaleler yayınlanır. Gerekli tüm eklentiler kurulur ve daha bir çok işlemler gerçekleştirilerek her gün web sitenize insan eli değen çalışmalar yapılır. Tüm çalışmalar sonucunda web siteniz google algoritmasının istediği hale getirilir ve değer kazanır.

Seo Paketleri

Bu işlem ise anlaştığınız kişi web site alan adınızı örneğin 20 forum, 10 backlink, 5 imleme gibi sitelerde paylaşılacağı söylenir. Bu durum sonucunda sayfa otorite puanları düşük olan sayfalardan backlink alınması sizlerinde web sayfasını aşağıya çekecektir. Asla bu gibi seo paketlerinin sizlere katkısı olmaz aksine web sitenize zararı olacaktır.

İyi Bir Hizmet

Hayatını internet sektörüne adamış ve ekmeğini bu işten kazanan kişiler için iyi bir hizmet sorumluluğunu alır. Bizler sizlerin istediği konumu çok iyi biliyoruz. Sizleri google arama motorunda ilk sayfalara çıkarttığımız zaman sizlerden çok biz başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Seo ücretleri konusunda belli bir şüpheleriniz olabilir. Fakat iyi bir hizmet ile üst sıralarda bulunacaksınız. Artacak olan iş potansiyeliniz sonucunda inanın bu ücretler bile ufak kalacaktır. Bu sebeple emin olun geleceğe yatırım insanın kendisine yatırımdır. En uygun reklam hizmeti olan seo uzmanlığı tercih etmeli 7/24 açık ve görünür bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Bilgi Alın