Seo Uzmanlığı Uzman

Seo Uzmanlığı

Her geçen gün ülkemizde internet pazarı büyümekte ve gelişmektedir. Seo Uzmanlığı da burada devreye girmektedir. Ülkemizde Pazar bu kadar genişlerken rekabet oranı da her geçen gün artmaktadır. Seo’nun en önemli değeri üst sıralara çıkarak daha çok müşteri kazanmaktır. Fakat üst sıralara çıkmanın da belli şartları bulunmaktadır. Seçenek olarak Google ads üzerinden reklam verilmeli(anlık çözüm) ya da bir seo uzmanı(uzun vadeli çözüm) ile anlaşılması gerekmektedir.

Bizler yeteneğimiz ve bilgi tecrübemize güvenerek sizlerin web sitenize otomatik seo uygulaması kullanmıyoruz.

Analizlerin Önemi

İlk olarak bir seo uzmanlığının yapacağı iş analizler olacaktır. Sitenizin analizi, rakip sitelerin analizleri ve anahtar kelime seçimi gibi bir çok analizler yapılacaktır. Bu analizler sonucuna göre planlama yapılmasından ötürü analizlerin eksiksiz kusursuz bir çalışma ile yapılmalıdır.

Analizler esnasında yapılacak bir hata ilerleyen günlerde her işlemin boşa yapılacağı anlamına gelir. Bu analizleri binanın temeli olarak da düşünebilirsiniz. Eksiksiz yapılacak olan analizler Seo danışmanlığının görevi olmaktadır.

Planlamalar Doğrultusunda

Siteniz Seo danışmanlığına uygun ve analizlerin hepsi tamamlandı ise anahtar kelime üzerinden çıkış gerçekleştirilir. Her gün sitenize ve tüm müşterilerimize eşit zaman dağılımı yapılarak incelemeler gerçekleştirmekteyiz. İncelemelerimiz doğrultusunda Site içi müdahaleler ve site dışı müdahaleler ile sitenize büyük gayret gösterilmektedir. Sitenizin arama motorlarının ilk sayfalarına çıkmaya zamanla başlayacak olup ilk sayfaya ilerlemesini beraber izliyoruz. Arama motorlarını çok yakından takip ediyor ve tüm yapılan güncelleme bilgilerine ulaşmaktayız.

Her gün web siteniz ile ilgileniyor ve insan eli değen çalışmalar yaparak Seo uzmanlığı yapıyoruz. Sitenizde güncel ve gündeme uygun paylaşımlar yapılmaktadır. Çevrim içi olarak her an bulunduğumuz için anlık bir durumda müdahale edebiliyoruz.

Seo Çalışması

Google'da Üst Sıralara Çıkmak İçin Seo Danışmanından Destek Alabilir ve Hızla İlerleme Kaydedebilirsiniz.

Bölgesel Seo

Firmanıza Bölgesel Seo Çalışması Yaptırarak Daha Hızlı Zirveye Çıkar ve Satışlarınız Ciddi Oranda Artış Sağlar.

E-Ticaret Seo

Sitenize Seo Danışmanlığı Hizmeti Aldığınızda Satışlarınız Arama Motorlarında İlk Sırada Olacaksınız.

Kurumsal Seo

Şirketleriniz Seo Danışmanı Hizmeti Alarak Arama Motorlarında Görünür Hale Gelir ve Markanıza Değer Katar.

WordPress Seo

Wordpress Açık Kaynak Koduyla Yapılacak Tüm Web Siteleri Eklenti desteği ile %100 Seo'ya Uygun Olmaktadır.