Seo Uzmanı

Profesyonel Seo Uzmanı İle Web Sitenizi Görünür Hale Getirebilirsiniz.

Her geçen gün ülkemizde internet pazarı büyümekte ve gelişmektedir. Seo Uzmanlığı da burada devreye girmektedir. Ülkemizde Pazar bu kadar genişlerken rekabet oranı da her geçen gün artmaktadır. Seo’nun en önemli değeri üst sıralara çıkarak daha çok müşteri kazanmaktır. Fakat üst sıralara çıkmanın da belli şartları bulunmaktadır. Seçenek olarak Google ads üzerinden reklam verilmeli(anlık çözüm) ya da bir seo uzmanı(uzun vadeli çözüm) ile anlaşılması gerekmektedir.

Bizler yeteneğimiz ve bilgi tecrübemize güvenerek sizlerin web sitenize otomatik seo uygulaması kullanmıyoruz.

Analizlerin Önemi

İlk olarak bir seo uzmanlığının yapacağı iş analizler olacaktır. Sitenizin analizi, rakip sitelerin analizleri ve anahtar kelime seçimi gibi bir çok analizler yapılacaktır. Bu analizler sonucuna göre planlama yapılmasından ötürü analizlerin eksiksiz kusursuz bir çalışma ile yapılmalıdır.

Analizler esnasında yapılacak bir hata ilerleyen günlerde her işlemin boşa yapılacağı anlamına gelir. Bu analizleri binanın temeli olarak da düşünebilirsiniz. Eksiksiz yapılacak olan analizler Seo danışmanlığının görevi olmaktadır.

Planlı Çalışma Düzeni

Siteniz Seo danışmanlığına uygun ve analizlerin hepsi tamamlandı ise anahtar kelime üzerinden çıkış gerçekleştirilir. Her gün sitenize ve tüm müşterilerimize eşit zaman dağılımı yapılarak incelemeler gerçekleştirmekteyiz. İncelemelerimiz doğrultusunda Site içi müdahaleler ve site dışı müdahaleler ile sitenize büyük gayret gösterilmektedir. Sitenizin arama motorlarının ilk sayfalarına çıkmaya zamanla başlayacak olup ilk sayfaya ilerlemesini beraber izliyoruz. Arama motorlarını çok yakından takip ediyor ve tüm yapılan güncelleme bilgilerine ulaşmaktayız.

Başarı

Potansiyel

Geri Dönüş