Seo İçin Anahtar Kelime

Sektörünüze uygun seo çalışması yaparken bazı hatalardan biri yanlış anahtar kelime seçimidir. Hangi Kelimelerde Seo Yapılmalı yazımız tam olarak bunun cevabını içermektedir. Seo Çalışmalarının farklı farklı alanları mevcuttur.

Bu Çalışmalara, Bireysel Seo, Kurumsal Seo, E-Ticaret Seo, Bölgesel Seo gibi seo çalışmalarımız bulunmaktadır. Arama motorlarında her geçen gün artan Seo hizmeti Anahtar Kelime artık her Web Sitesinin alması gereken bir hizmet haline gelmiştir.

Arama motorlarında görünür hale gelmek ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için Seo Çalışması sizi zirveye taşıyacak köprü haline gelmektedir. Hangi Kelimelerde Seo Yapılmalı, Sektörünüze uygun Anahtar Kelime seçilerek o kelimeler üzerinden google’da hit kazanmalısınız.

Seo Uzmanına Güvenin

Seçilecek yanlış anahtar kelime hem sitenize bir katkısı olmayacak hemde google’da gerekli çıkış gerçekleştirilemeyecektir. Sektörünüze uygun olmayan anahtar kelime seçiminde arama motorlarında ilk sırada olsanız bile müşterileriniz size ulaşsa dahi yanlış adrese gelmiş olacaktır.

Seçilecek olan ve zor kelime olarak gözüken anahtar kelimeler de Seo uzmanlığı geç de olsa kalite ve başarısına bağlı olarak zirveye tırmanabilirsiniz. Anahtar Kelimeniz çok iyi seçilmeli ve tamamiyle sektörünüzle alakalı olmalıdır. Örneğin, Petek Bakımı 50,000 tıklanma alıyorsa Kombi Petek bakımı ise 20,000 tıklanma alıyorsa ilk etapta Kombi Petek Temizleme Anahtar Kelime üzerinden çalışma yapılmalıdır.

Her zaman hit kelimeler kontrol edilmeli ve çalışma yapılacak anahtar kelime planlanmalıdır. Anahtar kelime seçilirken hem Seo Uzmanının fikirleri alınmalı hemde sizlerin fikirleri alınmalıdır.

Ortak bir karar ile verilecek Anahtar kelime seçimi sizleri daha başarılı ve daha hızlı yükselmenizi sağlayacaktır.

Seo Danışmanı Seçerken

Referans Verilecek Sitelerin Otorite Puanları İyi Olmalı ve bu örneklerimiz sadece yüzeysel olanlardır.

  • Bir Kaç Yerden Fiyat Alınmalı,
  • Piyasa İyi Analiz Edilmeli,
  • Ortak Karar İle Anahtar Kelimeler Seçilmeli,
  • Ara Ara Sayfanız la İlgilenmemeli,
  • Sayfanız da Her Gün Seo Çalışması Yapmalı,
  • Her Gün Rakip Siteler Analiz Edilmeli,
  • Site Dışarısından Siteniz Desteklenmeli,
  • Site Dışarısından Referans Siteler Belirlenmeli,

Daha bir çok çeşit Seo Çalışmaları bulunmaktadır. Firmamız hem web site tasarımın da hemde Seo Çalışmaları konusunda uzman ekibimizle çalışmaktadır. Seo Çalışması olarak bizler %100 Seo uyumlu Web Tasarımlarınızı da yapıyor sizleri zirveye taşımak için çalışıyoruz.

En iyisi olmak için 7/24 çalışan ekibimiz ile Seo Çalışmalarını bizlere yaptırabilir ve zirvenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Bilgi Alın