Seo Danışmanı Neler Yapar

Seo uzmanı öncelik olarak site içi seo analizleri yapmaktadır. Seo Danışmanı Neler Yapar dediğimiz zaman çalışmalarına başlamadan önce siteniz içerisinde tespit ettiği eksik ve yanlışlara müdahale eder. Siteniz inşaa kısmı tamamlandıktan ve Seo hizmetine uyumlu eklentiler kurulduktan sonra Seo danışmanı planlaması doğrultusunda görevlerine başlayacaktır. Seo çalışmasına uyumlu ve kaliteli içerikler üreterek google arama motorundan gelen müşterilerinizin sayfanızda daha çok kalmasını sağlayacaktır.

İyi ve benzersiz içerikler ziyaretçilerinizi web sitenizde tutmayı sağlayan en önemli etkendir. Başarılı bir seo çalışması için kurallara uymak gerekmektedir. Doğal ve özgün olmayan her işlem artık arama motorları tarafından fark edilmektedir. Eğer uzun vadeli bir başarı isteniyorsa özgün ve tamamen insan eli değen çalışmalar yapan bir Seo ajansı ile çalışmak en doğru tercih olacaktır.

Site İçi ve Site Dışı Çalışmalar

Site içi tüm çalışmalar seo hizmetine uygun olarak tasarlanmalıdır. Pagespeed yani sayfa yükleme hızı optimizasyonu sağlanmalıdır ki Seo çalışması için en önemli etkenlerdendir. Site içerisindeki link yapısını düzenler ve seo çalışmasına uygun hale getirir. Bu bir danışmanın yapacağı sadece bir kaç işlem olup sitenize her gün çalışmalar yapacaktır.

Site Dışından ise otorite puanı yüksek olan sayfalardan sitenize referanslar almalıdır. Organik backlink ler haricinde sosyal medya, forum siteleri ve alakalı blog sayfalarından da referanslar alınmalıdır. Her web sitesine özel benzersiz bir link inşası oluşturulmalıdır.

Yapılan tüm site içi ve site dışı seo çalışması sonucunda web siteniz daha çok müşteri almaya başlıyor. Hemde  google arama motorunda hızlıca yükselmeye başlıyoruz. Hedefimiz daima zirve olmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında Kurumsal Seo, E-Ticaret Seo ve WordPress seo hizmetleri de bulunmaktadır. Yapılan tüm işlemlerimiz planladığımız şekilde ilerleyerek aylık rapor gönderimini sağlamaktayız. Tüm süreç içerisinde irtibat halinde çalışmaktayız.

İyi Bir Seo Danışmanı Arıyorsanız

Sizlere konuşmanız esnasında backlink paketleri, manipule seo, otomatik seo programı ve kesin %100 garantili seo hizmeti işlemlerinden bahsediyor ise kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Bu tarz işlemler kesinlikle arama motorları tarafından fark edilerek yararı kesinlikle olmamaktadır. Anlaşma sağladığınız firmanın özgün ve doğal çalışmalar yapması önemlidir. En önemlisi ise insan eli değen çalışmalar ile sayfanıza seo çalışması yapmaktır. Firmamızda ki tüm Seo çalışmaları insan eli değen tamamen organik çalışmalar olmaktadır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Bilgi Alın