Seo Danışmanlığı

seo-danışmanı

Seo Danışmanlığı

Her geçen gün ülkemizde internet pazarı büyümekte ve gelişmektedir. Seo danışmanlığı da burada devreye girmektedir. Ülkemizde Pazar bu kadar genişlerken rekabet oranı da her geçen gün artmaktadır.

Seo danışmanlığı en önemli değeri üst sıralara çıkarak daha çok müşteri kazanmaktır. Fakat üst sıralara çıkmanın da belli şartları bulunmaktadır. Seçenek olarak Google ads üzerinden reklam verilmeli ya da bir seo danışmanlığı ile anlaşılması gerekmektedir.

Bizler yeteneğimiz ve bilgi tecrübemize güvenerek sizlerin web sitenize otomatik seo uygulaması kullanmıyoruz. Her gün siteniz ile ilgileniyor ve insan eli değen çalışmalar yaparak Seo Danışmanlığı yapıyoruz.

Sitenizde güncel ve gündeme uygun paylaşımlar yapıyoruz.

Ne Kadar Seo Çalışması Yapılmalı

Seo çalışmaları kendi emekleriniz ile yapabilirsiniz ya da profesyonel destek alabilirsiniz fakat üst sıralara çıkmak gerçekten kolay değildir. Hiçbir firmanın vereceği süre garantisine inanmayınız. Asla seo çalışmalarının süre garantisi olamaz.

Sektörden sektöre değişkenlik gösterse de ortalama bir web sitesi adresinizin 3 – 4 ay gibi bir sürede ilk sayfada görünmektedir. Fakat bu sürenin asla garantisi yoktur, bu süre 2 ay gibi bir süreye de gerileyebilir 5 ay gibi bir süreye de ulaşabilir.

İlk sayfada yeriniz garanti fakat ulaşma süresi asla garanti değildir.

Bu işlemlerle ilgili ön yargılarınız da olabilir. Fakat illegal yasal olmayan siteler hariç tüm sektörlerde gerekli çalışmalar yapıldığında istenilen sonuç alındığını tecrübemiz ile sabitlenmiştir.

Sektöre göre değişken bir piyasa bulunmaktadır. Üst sıralara çıkmak için anahtar kelimeler belirlenmeli, rakip firmalar analiz edilmeli ve en önemlisi web sitenizin seo danışmanlığı %100 uyumlu olması gerekmektedir.

Firmamıza başvurduğunuzda önceliğimiz sitenizin seo’ya uyumluluğunun analizini gerçekleştirmek olacaktır. Sitenizin seo’ya uyumlu olmadığını göz önüne alırsak, tarafımızca siteniz eklentiler desteği ile seo’ya uyumlu hale getirilebilir. Uyumlu hale gelmesini desteklemediği durumlarda seo danışmanlığına uygun bir web sitesine sahip olmanız gerekecektir. Firmanıza ait web sitesi tasarımını seo danışmanlığı olarak bizlerde oluşturabiliyoruz.

Dışarıdan bir web tasarım yaptırmak isterseniz %100 seo danışmanlığına uyumlu olması gerektiğini bildirmeniz gerekmektedir. Eğer siteniz seo danışmanlığına uyumlu ise anlaşma sağlandıktan sonra vakit kaybetmeden aynı gün çalışmalarımıza geçmekteyiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir