Kadıköy Seo Danışmanı

Uzman Genel 0 Yorum
kadıköy seo danışmanı

Firmanıza ait olan web sitenizin arama motorlarında ilk sırada olmalıdır. İlk sayfa ve sırada olması içinde Kadıköy Seo Danışmanı ile anlaşılmalıdır. Her sektörde olduğu gibi Seo Danışmanlığı konusunda uzman bir ekip ile anlaşılmalıdır. Kişisel blog sayfalarınızın yada firmanıza ait web sitelerinin arama motorları tarafından görünür hale gelmesi için seo hizmeti alınması gerekmektedir. İstanbul anadolu yakası kartal bölgesinde bulunan ajansımız sizlere çok yakın ve rahatlıkla ulaşım sağlanacak bölgededir. Dilerseniz bizlerde sizlerin iş yerlerinizi ziyaret edebiliriz. Seo hizmeti sizlerin web sitenizi bulunduğu yerden alarak hızla yükselmesini sağlıyoruz.

kadıköy seo danışmanı
kadıköy seo danışmanı

Günden güne yapmış olduğumuz seo danışmanlığı hizmeti neticesinde sizlerin hızlıca ilk sıralara yükselmenizi sağlıyoruz. Hiç bir sitenin ilk sıraya çıkmama gibi şansı yok.

Yapılacak olan düzgün seo çalışması sonucunda web siteniz ilk sırada yer alacaktır. Fakat sektörden sektöre değişecek olan tek şey süredir. Seçilecek olan anahtar kelimelerin rekabetinin yüksekliğine göre süre değişmektedir. Yüksek rekabet olan bazı sektör ve anahtar kelimelerde 1. sırada olmanız zaman alacaktır. Fakat rekabetin düşük olduğu sektörlerde bu süre yarı yarıya düşmektedir.

Analiz işlemleri tamamlandıktan sonra rekabetiniz ortaya çıkacak ve karşılıklı fikir alışverişi ile anahtar kelimeleriniz belirlenmelidir.

Otorite Puanlarının Önemi

Anlaşma sağladığınız seo danışmanının yapacak olduğu ilk iş sitenize site içi seo temelleri çalışması yapmak olacaktır. Gerekli çalışmalar ve seo eklentileri kurulduktan sonra site dışarısından çalışmalar yapılacaktır. Siteniz dışarısından otorite puanı yüksek sitelerden sayfanıza alınacak olan referanslarda sayfanızın otorite ve kalite puanını zamanla yükseltecektir.

Doğru yapılacak her işlem sitenize değer katacaktır. Arama motorlarının istediği gibi insan eli değen çalışmalar yapan ekibimiz otomatik seo ve paket backlink gibi çalışmalar yapmamaktadır. Tamamiyle özgün, doğol ve kaliteli içerikler ile hedefimiz daima zirvedir. Yaptığımız analizler sonucunda sitenize müdahale edildiğinden yapılacak olan analizlerin doğru olması ve kusursuz olması çok önemlidir.

Site Adınızın Eski Olmasının Önemi

Domain yani alan adlarının eski yada yeni olması google arama motoru tarafından farklı statü uyguladığı doğrudur. Eski domainler her zaman arama motorları tarafından çok daha kıymetlidir. Yapılacak tüm çalışmalar daha hızlı sonuç verecek olup sizler zirveye çok daha rahat taşıyacaktır. Fakat yeni alacak olduğunuz domainler  google rekabet düzeni sağladığından önceliği eskiye verecek olduğundan sonrasında yeni domainlere yer vermektedir. Bu kısımda iş tamamiyle anlaşmış olduğunuz seo ajansının tecrübe ve bilgisine kalmıştır. Eğer gerçekten iyi bir seo danışmanı ile çalışıyorsanız bu işin doğru yolunu bulacaktır. Uygun fiyatlı seo ajansımızı seo fiyatları kısmından kontrol edebilir bizimle site canlı yardım, whatsapp yada direk telefon ile bağlantı kurabilir ve bilgi alabilirsiniz.